مدیریت کیفیت و استاندارد های محیط چاپخانه

 

یک اتفاق خوب در شهر مشهد

گروه sepi با همکاری سایت علمی تخصصی صنعت چاپ و موسسه فرهنگی قدس (روزنامه قدس) در شهر مشهد سمیناری یک روزه را برای فعالان صنایع چاپ ، بسته بندی ،نشر ،گرافیست ها و طراحان برگزار نمود.

این سمینار یک روزه  چهارشنبه ۳۱ شهریور ماه در سالن کنفرانس موسسه فرهنگی قدس(روزنامه قدس) با حضور کارشناسان مدیران، فعالان و دانشجویان صنایع چاپ و بسته بندی نشر وبا حضور طراحان وگزافیست ها برگزار گردید.

بعد از تلاوت قرآن کریم اولین کلاس با موضوع استاندارهای محیطی چاپخانه با ارائه مطالبی از سوی مدرس دانشگاه و مدیر گروه چاپ  جناب مهندس زوزنی در شروع شد.

بعد از استراحت و پذیرایی از شرکت کنندگان دومین کلاس در بخش اول با موضوع مدیریت کیفیت توسط چناب آقای دکتر حسینی مدرس دانشگاه فردوسی مشهد و مدرس رشته چاپ ادامه یافت، بعد از نماز ظهر و عصر نوبت دوم کلاس با همین موضع ادامه و بعد از ساعاتی خاتمه یافت.

گروه sepi که بازدید از چاپخانه (تور چاپ ) را بخشی از فعالیت های خود می داند. بازدیدی برای شرکت کنندگان ترتیب داد تا از دستگاه روزنامه این چاپخانه  بازدیدی داشته باشند.

بعد از بازدید از چاپخانه روزنامه قدس وصرف نهار مراسم اختتامه در سالن کنفرانس موسسه فرهنگی قدس برقرار شد.

در پایان این سمینار یک روزه جناب آقای عزیزی مدیر چاپخانه روزنامه قدس  در سخنانی با بیان حمایت این موسسه و روزنامه برای برگزاری چنین برنامه هایی و بحث مهم آموزش که تاثیر زیادی در این صنعت داشته و جای خالی آن حس می گردد خاتمه داد.

همچنین مدیر گروه sepi   و  مدیر سایت علمی تخصصی صنعت چاپ ایران سخنان خود را با ابراز خوشحالی خود را به دلیل برگزاری این سمینار در هر مشهد و تشکر از موسسه فرهنگی قدس  اساتید و شرکت کنندگان آغاز نمود.

ایشان با بیان اینکه گروه sepi  به دنبال ایجاد یک رویکرد جدید و حل مشکلات چاپ به آمادگی این مجموعه برای همکاری با تمامی موسسه شرکت ها ارگان های دولتی اعلام آمادگی کرده و از علاقه مندان برای همکاری در این مجموعه دعوت نمود.

ایشان در ادامه این مورد را ذکر نمودند که گروه sepi و سایت علمی تخصصی چاپ توسط افرادی راه اندازی شده است که  هم تحصیل کرده این حوزه و هم  فعال در چاپخانه ها هستند.

موسوی با بیان اینکه برنامه های زیادی را برای این صنایع در نظر داریم نوید اتفاقات شیرین و روزهای خوب را برای این صنعت داده حرفای خود را با جمله همیشگی گروه  sepi  به پایان رساند.

خبرهای خوبی در راه است…

در پایان از اساتید تقدیر وهدایایی به رسم یادبود به آنان اهدا گردید، همچنین به شرکت کنندگان هدایایی به رسم یادبود اهدا گردید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *