کارخانه کاغذ سنگ در اسدآباد احداث می‌شود

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی از احداث کارخانه کاغذ سنگ در شهرستان اسدآباد خبر داد.

به گزارشSepi ، به نقل از خبرگزاری تسنیم از اسدآباد، اکبررنجبرزاده ظهر امروز در شورای ادارای شهرستان اظهار داشت: این کارخانه صنعتی با ظرفیت ۲۰ هزار تن با سرمایه گذاری دولت و بخش خصوصی در شهرک صنعتی  شهرستان احداث خواهد شد.
وی با اشاره به ایجاد اشتغال مستقیم برای ۲۰۰ نفر از جوانان اسدآبادی با احداث کارخانه کاغذ سنگ در شهرستان، افزود:در حال حاضر احداث آزاد راه  و راه آهن نیز برای این شهرستان مصوب شده که اجرا و بهره برداری از این دو طرح از نقش موثری در بحث رونق هر چه بیشتر جذب سرمایه گذار و روند رشد و توسعه منطقه در آینده خواهد داشت.
رنجبرزاده در ادامه با بیان اینکه امروز نیز باید قبول کرد که در جنگ قرار داریم،گفت: جنگ امروز دشمنان با کشور ایران اسلامی از جنگ فیزیکی به جنگ روانی، رسانه‌ای و اقتصادی تغییر کرده که باید در این اوضاع با تفکر بسیجی  هوشندانه  حرکت کرد و ناخواسته آب به آسیاب دشمن نریزیم.
نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه تهدیدات و تحریم‌های دشمن امروز برای کشور یک فرصت استثایی فراهم کرده که این تهدیدات می‌تواند  اقتصاد مقاومتی را به نتیجه برساند، افزود:همه ما مردم باید تهدیدها را به فرصت تبدیل کرده و با رونق تولیدات داخلی و حمایت از تولید داخلی و رونق اشتغال در تحقق اقتصاد مقاومتی کشور در این برهه از زمان بکوشیم چرا که همواره بسیاری از رشد و پیشرفت‌ها و به سامان رسیدن‌ها در شرایط سخت به دست می‌آید.
فرماندار اسدآباد نیز افزود: با جلسات مستمر و هفتگی سهم اعتبارات اشتغال شهرستان اسدآباد به ویژه مناطق روستایی و عشایری با درصد سود پایین ۱۰۰ درصد جذب شده و ۴ میلیارد تومان نیز بیش از سهم تعهد خود طرح ارائه کرده‌ایم.
کریم حمیدوند اظهار داشت: در اسدآباد ضمن تلاش برای جذب اعتبارات، نظارت بر نحوه هزینه تسهیلات پرداخت شده موجب آن بوده که این اعتبارات پرداختی به جای دیگر منحرف و یا هزینه نشوند.

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *