برگزاری کارگاه‌ خبرنگاری کتاب در نمایشگاه کتاب تهران

تاریخ ایجاد   1396/02/03 - 10:09  تعدادمشاهده  418 بازگشت

 به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) به  نقل از ستاد امور رسانه‌ای و خبری سی‌اُمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، یحیی دهقانی با بیان اینکه در کارگاه‌های هم‌اندیشی و نشست‌های تخصصی توجه و تمرکز بیشتر روی حوزه نشر و کتاب است، اظهار کرد: در این دوره از نمایشگاه کتاب تهران موضوع‌هایی همچون حفظ محیط زیست، خبرنگاری در حوزه کتاب و آشنایی کودکان و نوجوانان با فن نویسندگی در سرفصل‌ برنامه‌های این کمیته مورد توجه قرار گرفته است.

 
یحیی دهقانی با بیان این‌که کمیته علمی ـ فرهنگی، کارگاه هم‌اندیشی خبرنگاری در حوزه کتاب را برای نخستین‌بار امسال در نمایشگاه کتاب تهران برگزار می‌کند، افزود: ضرورت توجه بیش از پیش به گسترش فرهنگ کتابخوانی و آشنایی افراد جامعه با درونمایه کتاب با بهره‌گیری از فعالیت‌های خبری زمینه برگزاری کارگاه خبرنگاری در حوزه کتاب را فراهم کرده است.
 
مدیر کمیته علمی ـ فرهنگی نمایشگاه گفت: برای انتخاب فرد کارشناس که بتواند مسئولیت دبیری این کارگاه را بر عهده بگیرد بررسی‌های لازم به عمل آمد یکی از پیشکسوتان شناخته شده حوزه خبر و خبرنگاری انتخاب شد.
 
وی افزود: برای شرکت در این کارگاه از خبرنگاران رسانه‌های گروهی و دانشجویان این رشته در دانشکده خبر دعوت شده که در پایان کارگاه گواهی مربوط به آنها داده خواهد شد.
 

سی‎اُمین نمایشگاه کتاب تهران از 13 تا 23 اردیبهشت‌ماه در شهر آفتاب برگزار خواهد شد.


نظرات در مورد:برگزاری کارگاه‌ خبرنگاری کتاب در نمایشگاه کتاب تهران

نام شما:
نظر شما:
افزودن نظر

   

 

 

 

 

 

 

   
            
 
روزنامه رسمی کشور