سمینار نقش رسانه و تبلیغات در توسعه بازار چاپ و بسته بندی، روز جمعه ۲۱ مهرماه در نمایشگاه بین المللی چاپ و بسته بندی شهر آفتاب برگزار می‎شود.

تاریخ ایجاد   1396/07/20 - 12:56  تعدادمشاهده  324 بازگشت

 سمینار نقش رسانه و تبلیغات در توسعه بازار چاپ و بسته بندی، روز جمعه ۲۱ مهرماه در نمایشگاه بین المللی چاپ و بسته بندی شهر آفتاب  توسط گروه سپی برگزار میشود.

 

سمینار نقش رسانه و تبلیغات در توسعه بازار چاپ و بسته بندی به همت گروه سپی"Group Sepi" و همکاری نمایشگاه بینالمللی نمایشگاه چاپ و بستهبندی در مرکز نمایشگاهی شهر آفتاب برگزار میشود.

 محوریت موضوعی این سمینار شامل کمپین تبلیغاتی در صنعت چاپ، ابزارها و تکنیکهای رسانه چاپ، مساله شناسی رسانه ها در تبلیغات و تبلیغات بازرگانی در رسانه‌ها و اثر آن بر چاپ و بسته بندی است.

این مباحث توسط اساتید حوزه چاپ، تبلیغات و ارتباطات مانند دکتر محمد احمدی، دکتر مهناز رونقی، حشمت الله خسروی وفرید الدین عطار در روز جمعه ۲۱ مهر ماه، ساعت ۳ تا ۵ بعد از ظهر در نمایشگاه بین المللی چاپ و بسته بندی شهر آفتاب برگزار میشود.حضور در این سمینار رایگان ولی ظرفیت آن محدود است.

 

 جهت ثبت نام برای حضور در این سمینار با شماره تلفنهای 09107605016- 09211742998تماس بگیرید.


نظرات در مورد:سمینار نقش رسانه و تبلیغات در توسعه بازار چاپ و بسته بندی، روز جمعه ۲۱ مهرماه در نمایشگاه بین المللی چاپ و بسته بندی شهر آفتاب برگزار می‎شود.

نام شما:
نظر شما:
افزودن نظر

   

 

 

 

 

 

 

   
            
 
روزنامه رسمی کشور