رئیس دانشگاه آزاد اسلامی رفسنجان از رو به پایان بودن طرح مطالعاتی تولید کاغذ از سنگ در رفسنجان خبر داد.

تاریخ ایجاد   1395/10/06 - 11:50  تعدادمشاهده  501 بازگشت

 به گزارش خبرنگار مهر، محسن صفریان صبح دوشنبه در همایش دانشگاه، صنعت، کارآفرینی اظهار کرد: این همایش با هدف فراهم کردن محیطی برای بازگو کردن مشکلات سرمایه‌گذاری، کارخانه داران و کارآفرینان و راهکار حل آن و انتقال تجارب کارآفرینان موفق و دستاوردهای علمی دانشگاه در صنعت، تشویق برای ایجاد کارآفرینی و برگزاری کارگاههای مختلف مورد نیاز صنعت برگزار شده است.

وی بیان کرد: دانشگاه آزاد اسلامی رفسنجان به عنوان دومین دانشگاه شهرستان در سال ۶۷ راه اندازی شد و اکنون دارای سه دانشکده با ۷۲ رشته در مقاطع مختلف است.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی رفسنجان ادامه داد: این دانشگاه چهار هزار و ۱۰۰ دانشجو در حال تحصیل، ۱۰ هزار و ۴۰۰ فارغ‌التحصیل و ۲۹۰ استاد عضو هیئت علمی و مدعو دارد.
وی ادامه داد: ۳۲ هزار مترمربع فضای ساختمان‌های دانشگاه است و دو ساختمان کتابخانه و مسجد در حال احداث است.
صفریان با اشاره به فعالیت های پژوهشی این دانشگاه، یادآور شد: مرکز رشد دانشگاه بسیار پرتلاش به کار خود ادامه می دهد و روز گذشته از محصول یکی از شرکت های دانش بنیان در مرکز رشد دانشگاه در نمایشگاه بین المللی تهران رونمایی شد.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی رفسنجان از چاپ ۴۸۳ مقاله علمی توسط هیئت علمی دانشگاه خبر داد و تصریح کرد: حدود هزار و ۱۰۰ پایانه ارشد در دانشگاه خاتمه یافته و حدود ۱۹۵۰ پایان نامه در رشته های مختلف با دریافت اولویت های پژوهشی سازمانها می تواند انجام بگیرد.
صفریان گفت: مراحل مطالعاتی پروژه تولید کاغذ از سنگ در دانشگاه در حال اتمام است و برای انجام آن اقدام می شود.
وی ادامه داد: پروژه ماشین چندکاره باغ ورز که از دستاوردهای همایش تدبیر، تلاش و توسعه بود که روز گذشته به عنوان رتبه سوم در سرمایه گذایر پزوهشی و فن بازار در تهران کسب کردیم.

نظرات در مورد:رئیس دانشگاه آزاد اسلامی رفسنجان از رو به پایان بودن طرح مطالعاتی تولید کاغذ از سنگ در رفسنجان خبر داد.

نام شما:
نظر شما:
افزودن نظر

   

 

 

 

 

 

 

   
            
 
روزنامه رسمی کشور