همین حالا عضو خانواده ی بزرگ گروه علمی تخصصی صنعت چاپ ونشر شوید
 
   
     
 

 

 

 
     

همایش معرفی نمایشگاه اینترپک2017 برگزار می شود

تاریخ ایجاد   1395/06/25 - 08:51  تعدادمشاهده  965 بازگشت

 

به گزارش گروه خبری sepi:

این همایش که روز چهارشنبه هفتم مهرماه از ساعت 15.30تا19 در محل هتل پارسیان آزادی تهران برگزار خواهد شد خانم ایرینا راک،مدیر ارشد پروژه نمایشگاه اینترپک وهمچنین آقای ریچاردکلمنز مدیرعامل انجمن سازندگان ماشین آلات بسته بندی آلمان،شرکت کنندگان را با ویژگیهای این نمایشگاه وچگونگی حضور موثر در این رویدادصنعتی آشنا خواهند کرد .  

 

 

 

 

    نمایشگاه اینترپک(interpack)بزرگ‌ترین، مهم‌ترین، وسیع‌ترین، طولانی‌ترین و مشهورترین نمایشگاه صنعت بسته‌بندی در ابعاد بین‌المللی و جهانی است.  آخرین دوره این نمایشگاه در سال 2014 میلادی و با حضور تعداد کثیری از فعالان صنعت بسته‌بندی ایران برگزار شد.

مهم‌ترین موضوعات مورد توجه در اینترپک 2014 افزایش کارآمدی تجهیزات، ماشین‌آلات و استفاده بهینه از مواد بسته‌بندی و افزایش کیفیت و ایمنی بسته‌‌ها بود. در اینترپک 2014 توجه ویژه‌ای در ارائه تمهیدات و تکنولوژی‌های ضد جعل بسته‌بندی به ویژه برای مواد غذایی که از حساسیت بالایی برخوردارند شده بود. اینترپک تنها به ارائه تولیدات و تجهیزات اکتفا نمی‌کند، امسال روندها و موضوعات مهم دنیای بسته‌بندی نیز مورد بررسی قرار گرفت. برند چاپلونوفسکی مدیر اینترپک و سمینار save food (غذا را حفظ کنید) می‌گوید: «اینترپک علاوه بر ارائه تولیدات خلاق توجه ویژه‌ای به موضوعات نو و بدیع نیز دارد. برای یک نمایشگاه پیشگام در بسته‌بندی ارائه تولیدات و کرایه غرفه و مدیریت بی‌عیب و نقص کافی نیست. روندها و موضوعات اصلی صنعت نیز باید شناسایی شده، در نمایشگاه به نمایش درآمده و به طور پیوسته مورد تاکید قرار بگیرد. این تنها راهی است که یک نمایشگاه می‌تواند موقعیت برتر خود را حفظ کند.

علاقمندان به حضور در این همایش می توانند با شرکت فوژان راهبران (تلفن88470842 ) تماس حاصل نمایند.

 

 


نظرات در مورد: همایش معرفی نمایشگاه اینترپک2017 برگزار می شود

نام شما:
نظر شما:
افزودن نظر

 

                                                                  

                               

 

   

 

 

 

 

 

 

   
            
 
روزنامه رسمی کشور