- Advertisement -

- Advertisement -

از امار جدید مواد مصرفی گرفته تا برگزاری سومین کنفرانس بین المللی لیبل ایران

بابک عابدین دهمین میهمان برنامه آموزشی هفتگی اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ و بسته بندی

0 23

بابک عابدین دهمین میهمان برنامه آموزشی هفتگی اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ و بسته بندی ایران بود. برای اولین بار به موضوع مهم ملزومات مصرفی و نقش آن در کمیت و کیفیت محصول چاپی در این برنامه پرداخته شد.

به گزارش آژانس خبری چاپ و بسته بندی ایران، عابدین با تکیه به آمارهای بین المللی بزرگترین بازار مصرف درحال رشد را خاورمیانه و بزرگترین بازار کنونی ملزومات مصرفی را منطقه شرق آسیا برشمرد.

همچنین در این برنامه نگاهی دقیق به اهمیت و جایگاه ملزومات مصرفی صنعت چاپ در اِشل بین المللی و کشور ایران انداخته شد.

رییس اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ و بسته بندی ایران از توان تولید ملزومات مصرفی صنعت چاپ خبر داد که اکنون به بازارهای منطقه ایی نیز صادر می کردند.

همچنین در ادامه فعالیت های آموزشی خبر برگزاری سومین سمینار بین المللی لیبل و بسته بندی های کوچک و برگزاری دوره ویژه بازاریابی بین المللی را با همکاری اتاق بازرگانی تهران داد.

در این برنامه ۹۲ نفر بصورت آنلاین بازدید کننده بودند و نکته قابل توجه دهمین برنامه آموزشی اتحادیه صادرکنندگان عدم ثبت و امکان بازپخش بود. عدم امکان باپخش بلافاصله با اعتراض اعضای پیج مواجه شد که بر این اساس نظر سنجی تهیه و منتشر شده که تا کنون از ۲۶۰ نفر شرکت کننده ۸۰درصد به ذخیره و امکان باز پخش رای داده اند.

اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ و بسته بندی ایران پیشروترین تشکل صنعت چاپ و بسته بندی است که نگاه کاربردی به آموزش را در دستور کار خود قرار داده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.