اخباراخبار کاغذ و مقوا

استقبال بی‌نظیر از نمایشگاه کاغذ و مقوا

به گزارش سپی به نقل از ایبنا؛ رضا امیدی، رئیس هفتمین نمایشگاه کاغذ و مقوا با اشاره به ثبت‌نام ۱۷۰ شرکت داخلی و خارجی برای حضور در هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کاغذ و مقوا، عنوان کرد: از میان این ثبت‌نام‌کنندگان فقط توانستیم ۱۲۰ شرکت را جانمایی کنیم و ۵۰ شرکت دیگر به دلیل کمبود فضا و سالن هنوز جانمایی نشده‌اند.

وی افزود: امسال همزمان با نمایشگاه هفتمین نمایشگاه کاغذ و مقوا ، نمایشگاه مبلمان منزل نیز در همین تاریخ برگزار می‌شود؛ بنابراین با کمبود سالن روبه‌رو هستیم. تاکنون توانستیم سالن‌های ۳۸ A و ۳۸ B را برای نمایشگاه در اختیار داشته باشیم اما در حال رایزنی برای دریافت یک سالن دیگر هستیم.

نمایش جدیدترین دستاوردهای حوزه‌ سلولزی و کاغذ در هفتمین نمایشگاه کاغذ و مقوا

امیدی با بیان اینکه حدود ۱۵ درصد شرکت‌ های نمایشگاه کاغذ و مقوا در دوره هفتم خارجی هستند، گفت: تمام شرکت‌ کنندگان نمایشگاه در حوزه‌های مختلف سلولزی و کاغذ، جدیدترین دستاوردهای خود را در این رویداد به نمایش خواهند گذاشت، همچنین تبادل اطلاعات و بررسی همکاری‌های مشترک نیز از دیگر اقدامات و برنامه‌های این رویداد است.

وی با اشاره به رایزنی برای حضور هیئت‌ های خارجی نیز عنوان کرد: طبق تعاملاتی که داشتیم هیئت‌ های خارج از بلاروس، هند، ترکیه و … از ماشین‌ آلات و دستگاه‌ های حوزه کاغذ و صنایع وابسته در این نمایشگاه بازدید خواهند کرد.

به گفته امیدی، حضور شرکت‌های دانش‌بنیان و حمایت از توانمندی‌های داخلی، همچنین کار هم قرار دادن زنجیره حوزه سلولزی و کاغذ، برگزاری دوره‌های آموزشی و کارگاه‌های تخصصی با موضوع هوش مصنوعی در این رویداد دنبال می‌شود.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا