اخباراخبار بسته بندی

نمایشگاه روس‌‎پلاس 2024

چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی روس‌پلاس برگزار شد.

روس پلاست یک نمایشگاه حرفه‌ای، پیشرو و در حال توسعه است که تجهیزات مدرن، مواد و فناوری‌های مختلف برای پردازش و تولید محصولات پلاستیکی را به نمایش می ‌گذارد. این نمایشگاه همواره در حال رشد و توسعه است و با مخاطبان منحصر به فرد خود شرایط مطلوبی را برای تعامل شرکای تجاری، توسعه تجارت و رشد صنعت پلیمر در روسیه ایجاد می‌کند.

در نمایشگاه روس پلاست ۲۰۲۴ بیش از ۴۰۰ تولیدکننده و تامین‌کننده از روسیه و کشورهای خارجی آخرین پیشرفت‌ ها و تجهیزات مدرن در زمینه طراحی و مهندسی محصول، تجهیزات و مواد برای تولید محصولات پلاستیکی، تولید قالب ‌ها، فناوری‌ های افزودنی و پرینت سه ‌بعدی، طیف وسیعی از محصولات را  معرفی و ارائه خواهند کرد.

در نمایشگاه پلاستیک مسکو زنجیره تولید کامل ارائه شده و تجهیزات مدرن، مواد و فناوری‌های مختلف برای بازیافت و تولید کالاهای پلاستیکی به نمایش گذاشته می‌شود و همچنین در حوزه مواد اولیه، تکنولوژی ماشین ‌آلات، اتوماسیون تولید، بازیافت، مواد پلیمری، فناوری مواد افزودنی و چاپ سه‌ بعدی، ماشین ‌آلات و فناوری ‌ها، اتوماسیون تولید، تولیدکنندگان محصولات پلاستیکی، صنعت بازیافت و مواد بسته ‌بندی با همّت وزارت صنعت و تجارت روسیه فعالیت دارد.

این رویداد اصلی‌ترین محل ملاقات رهبران صنعت پلاستیک است و به توسعه تجارت و صنعت پلیمر و تعامل شرکای تجار کمک می‌کند.

بر اساس آمار سال گذشته، غرفه‌ داران خارجی ۵۰ درصد شرکت‌کنندگان را تشکیل داده بودند و شرکت ‌هایی از کشورهای بلاروس، هند، ایتالیا، چین، تایوان، ازبکستان با غرفه‌های انفرادی و ایران و ترکیه با غرفه‌ های ملّی خود حضور داشتند.

نمایشگاه روس پلاست یک نمایشگاه پیشرو و فعال در حال توسعه است که تجهیزات مدرن، مواد و فناوری های مختلف برای پردازش و تولید محصولات پلاستیکی را به نمایش می گذارد. نمایشگاه دائما در حال رشد و مخاطبان هدف منحصر به فرد شرایط مطلوبی را برای تعامل شرکای تجاری، توسعه تجارت و رشد صنعت پلیمر در روسیه ایجاد می کند. این نمایشگاه سالانه از سال ۲۰۱۰ همزمان با نمایشگاه بین المللی قالب ها، تجهیزات و فناوری های تولید محصولات روزمولد برگزار می شود.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا