نمایشگاه چاپ و بسته‌بندی دبی ویترینی در برابر خاورمیانه و آفریقا

پنجمین پاویون ملی صنعت چاپ جمهوری اسلامی ایران در حالی به نمایشگاه چاپ و بسته بندی دبی ۲۰۱۹ می رود که فضای و امکان صادرات با توجه به رشد نرخ ا رز بسیار مهم، مهیا و در دسترس است.

به گزارشSepi به نقل از  آژانس خبری چاپ و بسته بندی ایران، رشد نرخ ارز فضایی برای صنعتگران چاپ و بسته بندی ایران مهیا نموده که محصولات و خدمات خود را در یک بازار بین المللی عرضه نمایند؛ از سوی دیگر با وجود ادامه بحران در کشور عراق و بخصوص سوریه و افول همه صنایع و بالطبع صنعت چاپ، بازار چاپ آفریقا که تمرکز بر صنعت چاپ این کشور داشت مکان مناسبی برای صنعتگران چاپ و بسته بندی خاورمیانه شده است و به نوعی باید اذعان داشت که نمایشگاه چاپ و بسته‌بندی دبی ۲۰۱۹ویترینی بزرگ در برابر خاورمیانه و آفریقا است و همواره برای صنعت چاپ و بسته بندی ایران یک فرصت مغتنم و قابل توجه است.
در دوره گذشته این نمایشگاه که در سال ۲۰۱۷ برگزار شد بیش از ۱۲ هزار بازدید کننده تخصصی از ۱۱۰ کشور جهان از ۳۶۰ غرفه بازدید کردند که بیش از ۴۵ درصد از بازدید کنندگان غیر بومی بودند.
در این دوره از نمایشگاه با یک انتخاب خوب و هوشمندانه موقعیت پاویون ملی صنعت چاپ و بسته بندی ایران در ورودی نمایشگاه قرار گرفته و در همسایگی شرکت صاحب نام هایدلبرگ پرچم ایران به احتزار در خواهد آمد.
براساس اعلام روابط عمومی اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ و بسته بندی ایران تا کنون بیش از ۶۰ درصد فضای پاویون توسط تولید کنندگان صنعت چاپ و بسته بندی رزرو شده است ، همچنین این اتحادیه تمهیدات ویژه ای برای شرکت کنندگان ایرانی اندیشیده است.
پنجمین پایوین ملی صنعت چاپ و بسته بندی ایران به همت اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ و بسته بندی ایران از ۲۶ تا ۲۹ فروردین در نمایشگاه چاپ و بسته بندی دبی حضور خواهد یافت.

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *