- Advertisement -

- Advertisement -

پیش بینی های اسمیترزپایرا درباره صنعت چاپ بسته بندی

صنعت چاپ بسته بندی طی پنج سال آینده با رشد چشمگیری مواجه خواهد شد

0 14

 به گزارش  sepi سمیترزپایرا پیش بینی کرده که تولید روش چاپی فلکسو در سطح جهان با نرخ متوسط ​​۴٫۳٪ خواهد بود که در شرایط موجود این نرخ رشد۱٫۶٪ در شرایط ثابت است ؛ همچنین ازرش ای بازار از۱۷۳ میلیارد دلار در سال ۲۰۲۰ به پیش بینی ۲۱۳٫۹ میلیارد دلار در سال ۲۰۲۵ خواهد رسید.

این رشد در بخش چاپ بسته بندی و لیبل ها پیش بینی شده است. سریع ترین بازارهای در حال رشد آسیا با ۷٫۱ درصد در سال ، و پس از آن اروپای شرقی با ۵٫۷ درصد هستند.

پیش بینی می شود فروش ماشین آلات فلکسو با ۰٫۴٪ در سال بین سالهای ۲۰۰۸ تا ۲۰۲۵ به به ارزش ۱٫۶۲ میلیارد دلار برسد که با بخش دست دوم و پیشرفته / تقویت چاپ و بازسازی بروز رسانی همراه است. در همین راستا تقاضای مواد مصرفی به طور پیوسته رشد خواهد کرد ، به طوری که فروش جوهر چاپ فلکسو در سال با دو و نیم درصد در سال از نظر ارزش ثابت تا ۶/۶۶ میلیارد دلار تا سال ۲۰۲۵ ، کلیشه فلکسو با ۳٫۱ درصد در سال به ۱٫۶۹ میلیارد دلار و اسلیو فلکسو با ۴٫۶ درصد در سال ۳۴٫۷ میلیون دلار افزایش می یابد.

روند رشد ماشین آلات چاپ لیبل فلکسو و این روش چاپی در ایران نیز روندی صعودی در پیش گرفته و این بازار مستعد هنوز در کشور امکان توسعه و گسترش و سرمایه گذاری هوشمندانه را دارامی باشد

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.